Dlaczego warto zdecydować się na podręczniki Nowa Era?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Nowa Era to coś zdecydowanie więcej niż nazwa. Jest to bowiem pomysł zarówno na przyjazną, jak i efektywną naukę. Wspomniane wydawnictwo wyróżnia się również na bardzo trudnym i wymagającym rynku przede wszystkim świeżym spojrzeniem nie tylko na metodykę pracy z dziećmi, ale również z młodzieżą. Nowa era podręczniki z roku na rok przekonują coraz większą liczbę nauczycieli, rodziców czy dyrektorów poszczególnych szkół. Warto wiedzieć, że wydawnictwo posiada w swoim ogromnym asortymencie tysiące publikacji, które na co dzień pomagają wnosić do klas nie tylko i wyłącznie nowe kompetencje, ale również uśmiech.

Wydawnictwa Nowa Era w liczbach

Należy mieć świadomość, że Nowa Era jest największym wydawcą edukacyjnym w Polsce. Nie wszyscy mają ponadto świadomość, że uczniowie w Polsce w swoich tornistrach noszą aż 20 milionów publikacji omawianego wydawnictwa. Z kolej z rozwiązań edukacyjnych przygotowanych przez Nową Erę każdego dnia korzysta ponad 200 tysięcy nauczycieli w kraju. Wydawnictwo może dodatkowo pochwalić się posiadaniem w swoich zbiorach aż 3000 publikacji.

Osiągnięcia wydawnictwa Nowa Era

Warto wiedzieć, że różne rozwiązania, a także inicjatywy przygotowywane przez omawiane wydawnictwo zdobywają liczne nagrody czy wyróżnienia. Praktycznie każde nawet najmniejsze wyróżnienie sprawia całemu zespołowi ogromną satysfakcję. Z kolei uczniowie oraz nauczyciele mają w ten sposób całkowitą pewność, że korzystają z najlepszych możliwych rozwiązań edukacyjnych dostępnych na rynku. Doskonałym przykładam może być fakt, że podręcznik do historii omawianego wydawnictwa „Zrozumieć przeszłość. Starożytność i średniowiecze. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Część 1.” został nagrodzony niezwykle prestiżowym wyróżnieniem przez Polską Akademię Umiejętności w Krakowie.

Z kolei magazyn dla dzieci “Świerszczyk” nagrodzono w istotnym konkursie „Świat przyjazny dziecku”, który został zorganizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że kapituła wspomnianego konkursu przyznała czasopismu “Świerszczyk” główną nagrodę w kategorii “kultura”. Wydawnictwo Nowa Era zostało również docenione za niezwykle innowacyjne podejście do edukacji. Kapituła konkursu Akademii Rozwoju Filantropii przyznała bowiem nagrodę Dobroczyńca Roku. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że dla Nowej Ery nie są najważniejsze różnego rodzaju nagrody, tylko możliwość niesienia pomocy innym.

Szkoła zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com